Manager Żużlowy 2015
ZAWODNICY DO 21 ROKU ŻYCIA ZOSTANĄ PODZIELONYCH NA 2 PÓŁFINAŁY I ANALOGICZNIE DO IMP NAJLEPSZA 8 Z PÓŁFINAŁU AWANSUJE DO FINAŁU A 9 ZAWODNIK ZOSTANIE REZERWOWYM FINAŁU. PIERWSZEŃSTWO MAJĄ ZAWODNICY KTÓRZY WYSTĄPILI W MECZACH LIGOWYCH
I PÓŁFINAŁ
II PÓŁFINAŁ
WYNIKI
I PÓŁFINAŁ MIMP
1. Bartosz Zmarzlik.......... 3 3 3 1 3 13
2. Krystian Pieszczek........ 2 3 2 3 3 13
3. Maksym Drabik............. 3 3 2 2 2 12
4. Piotr Pawlicki............ 1 F 3 3 3 10
5. Oskar Fajfer.............. 3 1 3 3 R 10
6. Klaudia Szmaj............. 2 2 3 0 3 10
7. Alex Zgardziński.......... 3 3 2 0 1 9
8. Artur Czaja............... 2 2 E 3 2 9
------------------------------------------------------------
9. Patryk Rolnicki........... 2 2 2 - - 6 - REZERWOWY W FINALE
-------------------------------------------------------------
10. Artur Cyło................ 2 1 0 0 2 5
11. Paweł Wolender............ 1 2 1 0 1 5
12. Marcin Nowak.............. 0 1 1 1 2 5
13. Grzegorz Bassara.......... 1 0 1 1 1 4
14. Michał Piosicki........... Fx 1 0 2 0 3
15. Kamil Merena.............. 0 2 1 - - 3
16. Mike Trzensiok............ 1 0 0 1 0 2
17. Arkadiusz Madej........... 0 0 1 E F 1
18. Damian Dąbrowski.......... Fx - - - - 0 (I)
No. Results
1: Bartosz Zmarzlik, Artur Cyło, Paweł Wolender, Michał Piosicki (Fx)
2: Alex Zgardziński, Krystian Pieszczek, Piotr Pawlicki, Damian Dąbrowski (Fx)
3: Maksym Drabik, Klaudia Szmaj, Grzegorz Bassara, Arkadiusz Madej
4: Oskar Fajfer, Artur Czaja, Mike Trzensiok, Marcin Nowak
5: Maksym Drabik, Patryk Rolnicki, Michał Piosicki, Mike Trzensiok
6: Alex Zgardziński, Paweł Wolender, Marcin Nowak, Grzegorz Bassara
7: Krystian Pieszczek, Artur Czaja, Artur Cyło, Arkadiusz Madej
8: Bartosz Zmarzlik, Klaudia Szmaj, Oskar Fajfer, Piotr Pawlicki (F)
9: Oskar Fajfer, Alex Zgardziński, Arkadiusz Madej, Michał Piosicki
10: Klaudia Szmaj, Patryk Rolnicki, Paweł Wolender, Kamil Merena
11: Piotr Pawlicki, Maksym Drabik, Marcin Nowak, Artur Cyło
12: Bartosz Zmarzlik, Krystian Pieszczek, Grzegorz Bassara, Mike Trzensiok
13: Krystian Pieszczek, Michał Piosicki, Marcin Nowak, Klaudia Szmaj
14: Piotr Pawlicki, Patryk Rolnicki, Mike Trzensiok, Paweł Wolender
15: Oskar Fajfer, Kamil Merena, Grzegorz Bassara, Artur Cyło
16: Artur Czaja, Maksym Drabik, Bartosz Zmarzlik, Alex Zgardziński
17: Piotr Pawlicki, Artur Czaja, Grzegorz Bassara, Michał Piosicki
18: Krystian Pieszczek, Maksym Drabik, Paweł Wolender, Oskar Fajfer (R)
19: Klaudia Szmaj, Artur Cyło, Alex Zgardziński, Mike Trzensiok
20: Bartosz Zmarzlik, Marcin Nowak, Kamil Merena, Arkadiusz Madej (F)
II PÓŁFINAŁ MIMP
1. Paweł Przedpełski......... 3 3 3 3 3 15
2. Krystian Rempała.......... 3 3 2 2 3 13
3. Adrian Cyfer.............. 1 3 3 3 2 12
4. Adam Strzelec............. 2 1 0 3 3 9
5. Damian Dróżdż............. 2 3 1 0 3 9
6. Arkadiusz Potoniec........ 2 2 0 3 2 9
7. Dawid Krzyżanowski........ 1 0 3 2 2 8+3
8. Hubert Łęgowik............ 3 1 2 1 1 8+2
-------------------------------------------------------------------
9. Łukasz Kaczmarek.......... 2 2 1 2 1 8+1 - REZERWOWY W FINALE
----------------------------------------------------------------------
10. Denis Niedzielski......... F 1 2 1 2 6
11. Bartosz Smektała.......... 0 2 3 0 0 5
12. Dawid Matura.............. 0 2 1 2 0 5
13. Mateusz Rujner............ 1 X 2 1 1 5
14. Tomasz Przywieczerski..... 1 1 1 1 0 4
15. Adrian Gała............... 3 0 Fx - - 3 (I)
16. Ernest Koza............... 0 0 0 0 1 1
17. Bartosz Kibała............ 0 - - - - 0
18. Eryk Budzyń............... 0 - - - - 0
No. Results
1: Paweł Przedpełski, Adam Strzelec, Adrian Cyfer, Bartosz Smektała
2: Krystian Rempała, Łukasz Kaczmarek, Dawid Krzyżanowski, Dawid Matura
3: Adrian Gała, Arkadiusz Potoniec, Tomasz Przywieczerski, Ernest Koza
4: Hubert Łęgowik, Damian Dróżdż, Mateusz Rujner, Denis Niedzielski (F)
5: Paweł Przedpełski, Dawid Matura, Hubert Łęgowik, Ernest Koza
6: Krystian Rempała, Bartosz Smektała, Tomasz Przywieczerski, Mateusz Rujner (X)
7: Adrian Cyfer, Arkadiusz Potoniec, Denis Niedzielski, Dawid Krzyżanowski
8: Damian Dróżdż, Łukasz Kaczmarek, Adam Strzelec, Adrian Gała
9: Paweł Przedpełski, Krystian Rempała, Damian Dróżdż, Arkadiusz Potoniec
10: Bartosz Smektała, Denis Niedzielski, Dawid Matura, Adrian Gała (Fx)
11: Adrian Cyfer, Mateusz Rujner, Łukasz Kaczmarek, Ernest Koza
12: Dawid Krzyżanowski, Hubert Łęgowik, Tomasz Przywieczerski, Adam Strzelec
13: Paweł Przedpełski, Dawid Krzyżanowski, Mateusz Rujner, Bartosz Kibała
14: Arkadiusz Potoniec, Łukasz Kaczmarek, Hubert Łęgowik, Bartosz Smektała
15: Adrian Cyfer, Dawid Matura, Tomasz Przywieczerski, Damian Dróżdż
16: Adam Strzelec, Krystian Rempała, Denis Niedzielski, Ernest Koza
17: Paweł Przedpełski, Denis Niedzielski, Łukasz Kaczmarek, Tomasz Przywieczerski
18: Damian Dróżdż, Dawid Krzyżanowski, Ernest Koza, Bartosz Smektała
19: Krystian Rempała, Adrian Cyfer, Hubert Łęgowik, Eryk Budzyń
20: Adam Strzelec, Arkadiusz Potoniec, Mateusz Rujner, Dawid Matura
21: Dawid Krzyżanowski, Hubert Łęgowik, Łukasz Kaczmarek
Offline